FOTOGRAF - FOTO W 10 MINUT,  UL. PIASKOWA 3, 50-158 WROCŁAW,  pn-pt: 10:00-17:00,  so-nd: nieczynne

UWAGA! 09-13.10.2023 NIECZYNNE. PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA.

Rezerwacja

 

 

OnLine

-20%

NIEOBOWIĄZKOWA

kontakt

cennik

inne

sesje zdjęciowe

zdjęcia do dokumentów

strona główna

Fotograf Wrocław. Zdjęcia do dokumentów.
18 maja 2015

W naszym zakładzie fotograficznym do niemal każdego zdjęcia możemy wykonać stylowy retusz poprawiający jakość zdjęcia, korygujący niedoskonałości cery. Oczywiście czasem może on być mocniejszy a czasem nieco słabszy. Od czego to zależy?

 

Przede wszystkim od rodzaju zdjęcia. Np. przy retuszu zdjęć do dowodu musi on być umiarkowany, tak aby nie zmienił radykalnie wyglądu osoby fotografowanej. Podobnie jest w przypadku retuszu zdjęć do paszportu czy wizy. Drobne mankamenty skóry bez kłopotu będą skorygowane. Największą ostrożność zachowujemy przy retuszowania zdjęć do wizy USA. Duży rygor i surowa urzędowa ocena sprawiają, że mało który fotograf odważy się na mocny retusz zdjęcia do wizy amerykańskiej.

 

Są oczywiście takie rodzaje zdjęć podczas retuszu których możemy dać upust wyobraźni i pokusić się o nieco silniejsze środki pozwalające upiększyć fotografowaną osobę. W tej grupie będą zdjęcia do CV oraz do dyplomu. Przy zdjęciach do prawa jazdy też nie ma się za bardzo czego obawiać więc chętnie korzystamy z dobrodziejstw Photoshopa i innych narzędzi do retuszu.

 

Na życzenie klienta zdjęcia do CV oraz dyplomu mogą także zostać skonwertowane do postaci czarno-białej lub sepi.

 

Oczywiście decyzja o zastosowaniu retuszu czy zmiana kolorystyki podczas obróbki zdjęć zawsze należy do klienta więc nigdy nie robimy tego bez jego wiedzy.

 

Wykonanie retuszu w Zakładzie Fotograficznym Foto w 10 minut jest wliczone w cenę wykonania zdjęcia.

Retusz zdjęć przy różnych tematach