FOTOGRAF - FOTO W 10 MINUT,  UL. PIASKOWA 3, 50-158 WROCŁAW,  pn-pt: 10:00-17:00,  so-nd: nieczynne

CV

grupa pow.

15 osób

LEGITY-

MACJA

KARTA POBYTU

WIZA

DYPLOM

PRAWO JAZDY

PASZPORT

DOWÓD

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Czy do zdjęć do CV trzeba się jakoś konkretnie ubrać?

Ubiór to bardzo indywidualna kwestia. Nie ma określonych wytycznych co do tego rodzaju fotografii lecz im bardziej reprezentacyjny jest ubiór tym lepszy. Odradzamy jedynie bardzo jaskrawe kolory: mogą one rozpraszać uwagę, a dodatkowo negatywnie wpłynąć na  zabarwienie skóry poprzez odbicie światła. Taka mocna dominanta barwna jest bardzo trudna do skorygowania.

 

Czy zdjęcie do CV musi być kolorowe?

Nie. Tu również nie ma norm, które to określają. Bardzo często klienci wybierają obie wersje (kolorową i czarno-białą) aby potem na spokojnie zdecydować.

 

Czy możliwe jest wykonanie tylko zdjęcia w wersji elektronicznej?

Tak. Taka usługa z zapisem na CD lub wysyłką na adres e-mail to taki sam koszt jak wykonanie zdjęć w standardowej formie.

 

Czy można wykonać więcej prób aby mieć większy wybór?

Tak. Zdjęcia do CV są nieco droższe od np. zdjęć do paszportu właśnie dlatego, że tu poświęcamy nieco więcej czasu i wykonujemy kilka ujęć więcej.

 

Czy zdjęcie do CV będzie retuszowane?

Tak. Z zasady wykonujemy retusz (czasem umiarkowany a czasem nieco mocniejszy) do niemal wszystkich zdjęć. Przy zdjęciach do paszportu możemy wykonać jedynie drobną korektę ale już przy zdjęciach do dyplomu czy CV nie ma ograniczeń. Oczywiście bardzo uważamy aby z takim zabiegiem nie przesadzić. Nie ma nic gorszego od sztucznie wyglądającej na zdjęciu osoby.

 

Kto wybiera zdjęcia, które będą drukowane, klient czy fotograf?

Zawsze klient w porozumieniu z fotografem. Nigdy fotograf sam nie decyduje, a w wypadku zdjęć do CV gdzie nie obowiązują żadne urzędowe normy, które muszą mieć zastosowanie (jak np. w przypadku wizy USA, paszportu czy dowodu)  tym bardziej liczymy się ze zdaniem klienta.

Czas wykonania i odbioru zdjęć

Zdjęcia czarno-białe

Retusz

Wykonanie dodatkowego kompletu 4 zdjęć

4 zdjęcia w formacie 35x45mm: Rezerwacja OnLine

4 zdjęcia w formacie 35x45mm

10min

0zł

0zł

10zł

56zł

70zł

Informacje foto:

Zdjęcia do CV

 01.05.2024 NIECZYNNE      02.05.2024 CZYNNE 10:00-15:00      03.05.2024 NIECZYNNE

Rezerwacja

 

 

OnLine

-20%

NIEOBOWIĄZKOWA

kontakt

cennik

inne

sesje zdjęciowe

zdjęcia do dokumentów

strona główna

Fotograf Wrocław. Zdjęcia do dokumentów.
Zdjęcia do CV

-20%

Zdjęcia do CV

 

Na zdjęcie do CV można uzyskać rabat 20% dzięki rezerwacji OnLine

 

 

Sugerujemy przed wykonaniem zdjęć do CV przemyślenie koncepcji naszego wyglądu tak, aby pasowała do treści i uwzględniała (nieraz surową) krytykę osób oglądających nasz wizerunek. Od zawsze obowiązuje reguła: pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Oczywiście zdjęcia na potrzeby CV nie podlegają ostrej urzędniczej ocenie, a mają jedynie świadczyć o nas, ale właśnie tam gdzie powinna tkwić ich siła można wiele stracić. Dlatego tak ważne jest odpowiednie podejście do tematu oraz stosowny ubiór, makijaż (w przypadku Pań) a także, o czym wielu zapomina pozytywne nastawienie.

Zdjęcie do Curriculum vitae można wykonać na bardzo wiele spsobów i z zastosowaniem różnych technik oświetleniowych, niemniej korzystne jest stosować się do reguł zbliżonych do zdjęcia do dyplomu.